Kolmapäev, 30 Jaanuar 2019 11:41

Seenioride erikruiis Stockholmi

Kirjutas
Hinda seda artiklit
(0 hinnangut)
Seenioride erikruiis Stockholmi Puhkaja OÜ

Kruiis Stockholmi on hea vaheldus nii nendele reisijatele, kes seda kaunist linna varemgi on külastanud kui ka neile, kes merereisi esimest korda ette võtavad. Armas vanalinn, kuningaloss, imekaunis saarestik ja muuseumid pakuvad unustamatu elamuse. Pole vaja muretseda keeleoskuse pärast, sest laevadel teenindab teid abivalmis eesti keelt kõnelev personal. Laeval saab jalutada, häid toite nautida, muusikat kuulata ja meelelahutuskavadele kaasa elada, aga võib ka tantsida ja pidutseda kas või hommikuni! Laevadel astuvad üles esmaklassilised Eesti ja välismaa tantsu- ja lauluartistid. Laevadel on mitmeid restorane ja kauplusi, isegi saunad ja väike ilusalong.

8. aprillill ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile kevadisse Stockholmi. Reisil ootab Teid värvikas meelelahutusprogamm, tuju hoiavad üleval õhtujuht Inda Kõiva ja mereteemalist muusikat ja vanu häid, kõigile tuntud lugusid esitav ja kalasõpradest koosnev ansambel Iiukala.

Lõbusa merereisi käigus on võimalik osa saada aasiateemalisest meelelahutusest ja nautida rikkalikke maitseid laeva restoranides.

Kruiisile saab tulla nii grupiga kui ka üksikreisijana!

Kruiisi hind ühele inimesele:
B4 aknata kajutis alates 51 €  / inimene
A4 aknaga kajutis alates 57 €  / inimene
 
Hind sisaldab:
- kohta neljakohalises kajutis
- ühte rikkalikku buffet õhtusööki Rootsi lauas vabalt valitud suunal
 
Lisatasu eest:
- hommikusöök Rootsi lauas 12€ / inimene
- õhtusöök Rootsi lauas 34€ / inimene
- ekskursioonid Stockholmis:
Eestikeelne linnaekskursioon - Stockholmi ekskursioonil tutvutakse giidi juhendamisel umbes 3 tunni jooksul Rootsi ja Stockholmi kuningliku ajalooga. Bussiga sõidetakse läbi Stockholmi erinevate linnaosade ja vaadatakse linna panoraami. Bussiekskursioon lõpeb kuningalossi juures, kus jätkatakse jalutuskäiguga vanalinnas. Hind ühele inimesele 20€. NB!Ekskursiooni kohtade arv on piiratud!

Küsi personaalset pakkumist meie reisikonsultandilt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 612 9130.

Reisiinfo

Loetud 3934 korda

Jäta kommentaar