Puhkaja toimetus

Puhkaja toimetus

Need reisid ei ole ainult külitamine päikese all, vaid sisaldavad nii kultuuri, loodust, ostlemist, head sööki kui ka puhkust lumivalge liivaga rannas.
Ja kui arvate, et, ahh - ma olen Indias käinud, siis olete küll asjadest valesti aru saanud - Sri Lanka on Sri Lanka, mitte väike India.

HIND: ringreis + rannapuhkus - hind kokku 1 reisija 2ses toas
3195 € Tellimisel kuni 15.07.2019
3395 € Tellimisel alates 16.07.2019


1. Päev   9.03    LEND TALLINN – ISTANBUL - COLOMBO 
Mõlemad lennud on ühel piletil ja nii pagas kui reisijad registreeritakse Colomboni välja; reisija saab 2 pardakaarti. 
Tallinn - Istanbul   TK1424   18:10 - 22:30

2. Päev   10.03    LENNUVÄLI — WAIKKAL     Õ
Istanbul - Colombo   TK 730   02:10 - 15:10 
Saabumine Colombosse, transfeer hotelli u. 45 min. 
Majutus 2 ööd ja õhtusöök Waikkalis hotellis Suriya Resort 4+*  deluxe tuba  www.suriyaresort.com 

3. Päev   11.03    WAIKKAL     H/Õ
Hommikupoolikul vaba aeg ranna ja basseini jaoks. Pealelõunal paadisõit Gin Oya jõel ja jõe suudmes mangroovimetsades – näeb nii kohalikku rahvast jõe ääres toimetamas ja pesemas kui ka siinseid linnuliike. Päikeseloojang rannas ja seejärel BBQ õhtusöök. Peale õhtusööki tagasi hotelli.

4. Päev   12.03    WAIKKAL – PINNAWALA ELEVANDID – DAMBULLA KOOPATEMPLID     H/Õ
Sõit (75 km, u 2 tundi) Pinnawala Elevantide keskusesse. 
Pinnawala Elephant Orphanage sai alguse 1975, kui elevantide orbudekodusse toodi esimesed vigastatud või hüljatud elevandid. Praegu elab Pinnawalas üle 70 elevandi- nii juurde tooduid kui juba seal sündinuid. Kell 10 lähevad elevandid jõe äärde ning siis saab jõe kaldal vaadata, kuidas elevandid vees liiguvad ja mõnulevad. Elevandikeskuses kulub 1 ½ tundi.
Järgneb sõit Dambullasse (80 km, u. 2-3 tundi), kus asuvad koopatemplid. 
Koopatemplid on hiiglaslikus, 170m kõrguses ja 1,6 km-se ümbermõõduga kaljus, milles asub 1.sajandist e.m.a. pärinev koobas, mis on hiljem jagatud vaheseintega 5 väiksemaks saaliks. 
Esimeses koopas on 15 meetri pikkune kaljust raiutud Buddha kuju, mis on ümbritsetud jumaluste kujudega. Seinad ja lagi on kaetud freskodega. Teises koopas on 150 elusuuruses buddha kuju ning mõned jumalate ja kuningate kujud ning samuti freskodega lagi. Koobastesse ülesminekule kulub ½ tundi, koobastes teine pool tundi ja tagasi allatulekule -veel pool tundi.
Sõit hotelli.
Majutus 2 ööd õhtusöökidega hotellis Habarana Village by Cinnamon 4* superior tuba www.cinnamonhotels.com/habaranavillagecinnamon 

5. Päev   13.03    POLONNARUWA - HIRIWADUNA KÜLA     H/L/Õ
Hommikul Polonnaruwa, mis oli keskajal, 11 – 13 sajandil, Sri Lanka teine pealinn. Polonnaruwa periood oli poliitilise, majandusliku ja sotsiaalse elu õitseaeg riigis. Siinsed ehitised - Parakrama kuju, kuninglikud paleed, vastuvõtusaalid - on vägagi hästi ajahambale vastu pidanud. Polonnawara vaatamisväärsustele kuIub umbes 2-3 tundi, seejärel 1 tund sõitu külassei. 
Hiriwaduna küla on otsekui ajamasin. Siin näeb ehedat külaelu sellisena, nagu see oli aastakümneid tagasi, sõidetakse härjavankriga ja paadiga. Külaelamuse lõpetab lihtne lõunasöök, kus saab proovida kohalikke lauakombeid. 
Tagasi hotelli ja pealelõunal aeg puhkuseks looduskanis kohas basseini ääres.

6. Päev   14.03    SIGIRIYA - MATALE – KANDY     H/Õ
½ tundi sõitu Sigiriyasse, kus asub kuulus Sigiriya kaljukindlus. Kuna siin on palju treppe, siis tuleb Sigiryasse tulla hommikul, enne kui päev on kuumaks läinud ja päike kivid tuliseks kütnud. 
Sigiriya on 5. sajandist pärit “Taeva Kindlus”, mis on ilmselt kõige uhkem saare üksikime. Seda tuntakse ka nimega Lõvi Kalju kunagi kindluse sissepääsu ees seisnud suure lõvi kuju järgi.
Kalju ise on 170 meetri kõrgune ja kunagi olid selle tipus palee, aiad ja ujumisbassein, ümbritsetud on see vallikraavidega. Ühe trepi ääres on säilinud antiiksed ilmalikku elu kujutavad freskod elusuuruses noortest naistest nende täies ilus ja hiilguses. Kalju otsast avaneb suurepärane vaade ümbruskonnale.
Kalju tippu minek ei ole ronimisvõistlus, vaid aega on piisavalt, tee peal tehakse mitmeid peatuseid ja puhkepause. Kes ära väsib, saab alati otsa ringi pöörata ja tagasi bussi minna. Külastusele kulub u. 2 tundi.
Järgnmisena Matale vürtsiaed (40km, 1 ½ tundi). Siinsetes vürtsiaedades kasvatatakse kaneeli, nelki, kardemoni, erinevaid pipraid. Saab näha, millistelt puudelt- põõsastelt miski vürts pärineb, seletatakse, kuidas neid toidu ja ravimite valmistamisel kasutatakse ja loomulikult saab kõiki maitseaineid-ravumeid-kreeme ka osta.
Matalest Kandysse (35km, u. 1 tund), mis on küngaste pealinn; siin andis viimane kuningas 1815. Aastal brittidele alla. 
Tänapäeval on Kandy Sri Lanka kaasaegse budismi keskus, kus igal sammul on templeid, pühamuid, kloostreid. Neist kuulsaim on Püha Hamba Reliikvia tempel, kus hoitakse 4ndal sajandil Sri Lankale jõudnud Buddha hammast, mille väärtus ja pühadus kogu aeg kasvab ning mis on muutunud budistliku maailma üheks pühamaks reliikviaks. Seda peetakse Sri Lanka kõige hinnalisemaks aardeks. Külastame püha templit, kus külastusele kulub u. 1 tund. 
Seejärel Sri Lanka tantsuetendus. 
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis OZO hotel 4* Sleep tuba www.ozohotels.com/kandy-srilanka 

7. Päev   15.03    KANDY - TEEISTANDUS – NUWARA ELIYA     H/Õ
Peradeniya Botaanikaaed (10 km, 15 min), mis on rajatud juba 1374 kuningate iluaiana. Praegu on siin üle 5000 erineva taimeliigi - nii kohalikke tavataimi kui ka haruldasi ja ohustatud liike ning muude kohtade troopilisi taimi. Vürtsiaed ja orhideemaja; 5 palmialleed, nende seas ka allee Seyshellide kookospalmidest, mille vili on maailma suurim seeme. 
Aias kulub rahulikus tempos vaatamiseks 2 tundi. 
Järgmisena kalliskivimuuseum-töökoda-kauplus - on ju Sri Lankalt pärit maailma parimad safiirid; lisaks safiiridele on siin mitmeid poolvääriskive. 
Edasi 3 tundi sõitu looduskaunisse Nuwara Eliya`sse. 
Tee kasvatamiseks sobib laugete nõlvadega künklik maastik ning seda on siin kandis rohkelt; maastik lõputute teeistandustega ning teepõõsaste vahel teelehti korjavad naised on väga maaliline vaatepilt. 
Tee peal teeistanduse ja teevabriku külastus. Teeistanduses saab ülevaate tee kasvatamisest; teevabrikus selle töötlemisest, erinevatest teesortidest, neid saab proovida ja loomulikult ka kaasa osta.
Nuwara Eliya on Sri Lanka ‘Väike Inglismaa’ looduskaunis kohas mäeküljel, kesk orgusid- koskesid ja teeistandusi. Siin on saare kõige “külmem” koht, kuid tegelikkuses on see kui Inglismaa kaunis kevadpäev. Kõik on siin inglise mõjutustega- majad on kui inglismaa maamajakesed või kuninganna Anni stiilis mõisad. Lühike linnaekskursioon.
Majutus 1 öö ja õhtusöök koloniaalstiilis hotellis Jetwing St Andrews 3+* Superior tuba www.jetwinghotels.com/jetwingstandrews/ 

8. Päev   16.03    NUWARA ELIYA – ELLA - YALA     H/Õ
4 tundi maalilist sõitu Yala rahvusparki. Tee peal tehakse peatus Ellas, kus avanevad vaated taamal paistvale Kataragama mäeahelikule, Patna rohumaadele ja Ravana kosele. 
Yalas 2 ½ tunnine safarisõit, mille käigus on lootust näha eeskätt metsikuid elevante ja pühvleid ning nii kohalikke- kui rändlindusid- haigruid, flamingosid, kormorane, iibiseid, faasaneid ja paabulindusid. Hea õnne korral kohtab ka leopardi.
Majutus 1 öö ja õhtusöök hotellis Cinnamon Wild 4* jungle chalet  www.cinnamonhotels.com/cinnamonwildyala 

9. päev   17.03    YALA – GALLE – COLOMBO - MALE     H/Õ
3 tundi sõitu Yalast Gallesse; osa teest on mööda rannikuäärset maanteed. Galles on vana, portugallaste ja hiljem hollandlaste ehitatud kindlus. Tunnine ekskursioon Galles, seejärel sõit Colombo lennuväljale.
UL103  19:00 - 19:55  (lennuaeg 1 tund 25 min). 
Malest 50 min sõitu mootorpaadiga hotelli.
Majutus 6 ööd hotellis Olhuveli Beach & Spa 4*  deluxe room www.sunsiyam.com/resorts/olhuveli-maldives 

10-14. päev   18-19-20-21-22.03    RANNAPUHKUS     AI 
Rannapuhkus. Toitlustus kõik hinnas

15. päev   23.03    VIIMANE RANNAPÄEV - TRANSFEER LENNUVÄLJALE     H
12:00 tuleb toad vabastada ja oma pagasi jätta portjeesse hoiule. Kes soovib toapikendust kuni ärasõiduni, siis see on lisatasu eest ja seda saab vaid vabade tubade olemasolu korral.
Oma soovist andke teada juba reisi tellimisel.
Õhtul transfeer lennuväljale, kus tuleb olla 3 tundi varem.
Male - Istanbul  TK731   23:45 - 06:25

16. päev   24.03    LEND ISTANBUL – TALLINN
Istanbul - Tallinn   TK 1421   09:40 - 12:00

HIND SISALDAB:
- Lennukipiletid Tallinn – Istanbul - Colombo ja Male – Istanbul - Tallinn ja lennuväljamaksud (387 € seisuga 25.05.2019)
- Lennukipilet Colombo - Male
- Majutus 1 koht 2ses toas 4* hotellides 7 ööd ringreisil ja 6 ööd rannapuhkusel
- 13 hommikusööki
- 7 õhtusööki ringreisil
- 1 lõunasöök ringreisil
- toitlustamine rannapuhkuse ajal AI – kõik hinnas
- paadisõit lennujaam-rannahotell-lennujaam
- Transport konditsioneeritud bussiga
- KÕIK PROGRAMMIS TOODUD SISSEPÄÄSUDE TASUD (kokku väärtusega 170 USD ehk ca. 153 €):
Polonnaruwa – USD 25   Kandy Püha Hambareliikvia Tempel – USD 10 
Sigiriya – USD 30          Peradeniya Botaanikaaed – USD 10
Dambulla - USD 15        Pinnawala Elevantide orbudekodu – USD 25
Yala rahvuspark – USD 55

- Kohalik inglise keelt kõnelev giid
- Eesti reisijuht Sri Lankal, kes tõlgib ringreisil ekskursioonid eesti keelde
- Hinnad põhinevad kursil 1USD = 0,9 €

HINNALE LISANDUB:
- Sri Lanka viisa 
- Reisikindlustus vajadusel
- Fotoaparaadi/ videokaamera tasud mõnedel vaatamisväärsustel 
- Toapikendus ärasõidupäeval - võimalik vaid vabade tubade olemasolul
- Jootrahad

Müüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.

Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.

Kolmapäev, 10 Juuli 2019 11:10

Jõuluvaheaeg Egiptuses

Veeda jõuluvaheaeg ja aastavahetus päikese all - näiteks Egiptuses.
Pane tähele, et koolivaheaeg on populaarne reisiperiood ning seetõttu on kohtade saadavus ja hinnatase veelgi suuremas muutumises, kui muidu.
Seega - kui soovid vaheaega päikese all veeta, siis tegutse kiirelt!
 
Oleme kokku kogunud väikese valiku talvise koolivaheaja näidishindadest neljale inimesele: 2 täiskasvanut ja 2 last (kuni 11a).
Pane tähele, et hinnad on 09.07.2019 seisuga ning pidevas muutumises vastavalt vabade kohtade arvule. 
Küsi just Sinu perele sobivat pakkumist meie reisikonsultandilt!
 
KAS TEADSID?
Varajase tellija sooduskampaania raames on sissemaks vaid kuni 60 € inimese kohta!
 
 
REISIPAKETTIDE NÄIDISHINNAD 4-IN REISISELTSKONNALE
Hinnad on inimese kohta ja juba soodustusega
 
 
SHARM EL SHEIKH | väljumine 23.12.2019, 7 ööd
Falcon Hills 3-* koos hommikusöökidega al. 487 €
Verginia Sharm Resort 3* hommiku- ja õhtusöökidega al. 507 €
Laguna Vista Beach Resort 5-* kõik hinnas toitlustusega al. 648 €
Xperience Sea Breeze Resort 5* kõik hinnas toitlustusega al. 656 €
Sheraton Sharm Hotel, Resort, Villas & Spa 4* kõik hinnas toitlustusega al. 696 €
 
 
HURGHADA | väljumine 24.12.2019, 7 ööd
Regina Swiss Inn Resort & Aqua Park 4* hommiku- ja õhtusöökidega al. 484 €
King Tut Aqua Park Beach Resort 4* kõik hinnas toitlustusega al. 494 €
Sphinx Aqua Park Beach Resort 5* kõik hinnas toitlustusega al. 503 €
Golden Beach Resort 5* ultra kõik hinnas toitlustusega al. 539 €
Steigenberger Aqua Magic 5* kõik hinnas toitlustusega al. 629 €
Jaz Aquaviva 5* kõik hinnas toitlustusega al. 639 €
 
 
 
Hinnas sisaldub:
 • edasi-tagasi lennupilet Tallinnast sihtkohta
 • lennujaamatransfeerid sihtkohas
 • 7 ööd majutust valitud hotellis
 • toitlustus vastavalt paketile
 • reisiesindaja teenused sihtkohas
 
Lisatasu eest:
 • reisikindlustus
 • Egiptuse viisa
 • ühese toa lisatasu
 • ekskursioonid sihtkohas
 • kohustuslik jõulu/aastavahetuse õhtusöök hotellis
 
 

TINGIMUSED

 • Pakkumises toodud hinnad on näidishinnad ning pidevas muutumises.
 • Pakkumises toodud hinnad eeldavad nelja koos reisivat inimest. Näidishinnad on võetud reisiseltskonnale: 2 täiskasvanut + 2 last (kuni 11a).
 • Majutus võib olla kas peretoas või kahes eraldi toas. Peretoa suurus ja standard on hotelliti erinev. Mõnes hotellis võib peretuba olla lihtsalt kahe lisavoodiga standardtuba, mõnes jällegist suur ja avar mitme voodiga tuba. Küsi lisa reisikonsultandilt!
 • Soodsaima hinnaga kohtade arv on piiratud.
 • Vastutav reisikorraldaja on TUI Baltics, Kidy Tour või Novatours.
 • Pakkumisele kehtivad vastutava reisikorraldaja ja Baltic Toursi müügitingimused, mille kohta saad lisainfot Baltic Toursi reisikonsultandilt.

Lisainfo ja broneerimine Baltic Toursi puhkusereiside osakonnast.

Telefon: 630 0400, 740 0000

Broneerima

Kolmapäev, 10 Juuli 2019 11:05

Võida reis Türki!

Osta puhkusereis Wris Reisibüroost ja puhka järgmine kord meie kulul!
 
Wris Reisibüroost saad soodsa hinnaga puhkusereisi Türki, Kreekasse, Bulgaariasse, Itaaliasse või kuhu iganes süda kutsub! Nädalaste reisipakettide hinnad alates 225 € inimese kohta! Küsi täpsemat pakkumist meie reisikonsultandilt, kes aitab teha õige valiku! Võta ühendust 612 9130 või meili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
Kõigi juuli lõpuni pakettreisi ostjate vahel läheb loosi nädalane Novatoursi kõik hinnas Türgi reis kahele 5* hotellis Linda Resort!
 
Lisaks loosime välja mõnusad kohalikud elamused:
- Mustamäe Elamus Spa piiramatu külastusajaga Spa21+ piletid kahele
- Skywheel of Tallinn piletid kahele
 
Kohver paki ise ülejäänu eest hoolitseb Wris!
 
Kampaania tingimused:
Peaauhind:
Reisikorraldaja Novatours reis kahele Türki 23-30.10.2019 
Võidureis sisaldab edasi-tagasi lennupiletid, pagas 15 kg +5 kg, transfeerid sihtkohas lennujaam-hotell-lennujaam, Hotell Linda Resort 5*, kõik hinnas.
 
Lisaauhinnad:
1. Mustamäe Elamus Spa piiramatu külastusajaga Spa21+ piletid kahele, kasutamiseks kuni 31.12.2019
2. Skywheel of Tallinn piletid kahele, kasutamiseks kuni 31.12.2019
 
 
Tingimused:
1. Loosis osalevad kõik vähemalt 18-aastased eraisikud, kes ostavad vahemikus 26.06.2019-31.07.2019 Wrisi reisibüroost pakettreisi.
2. Loosimises osalevad Eesti Vabariigis alaliselt elavad isikud.
3. Türgi reisi, Mustamäe elamusspaa ja Skywheeli piletid loosime välja 05.08.2019.
4. Võitjaga võtame meili teel ühendust hiljemalt 05.08.2019.
5. Vähemalt üks kahest reisijast peab olema täisealine.
6. Peaauhind tuleb ära kasutada ühe tervikuna (st reisides kahekesi koos, majutust ja lende ei saa eraldi kasutada).
7. Auhindu ei ole võimalik asendada teise auhinnaga või välja maksta rahas.
8. Türgi reisi puhul vastutab kehtiva passi olemasolu eest reisija, reisides Türki peab pass kehtima vähemalt 150 päeva riiki saabumise kuupäevast.
9. Wris ei vastuta võidureisi ärajäämise eest reisijatest tulenevatel põhjustel.
10. Loosis ei osale Wris reisibüroo töötajad ja nende esimese ringi pereliikmed ning auhinna välja pannud partnerite töötajad.
 
Esmaspäev, 08 Juuli 2019 13:45

Seenioride erikruiis Stockholmi

Kruiis Stockholmi on hea vaheldus nii nendele reisijatele, kes seda kaunist linna varemgi on külastanud kui ka neile, kes merereisi esimest korda ette võtavad. Armas vanalinn, kuningaloss, imekaunis saarestik ja muuseumid pakuvad unustamatu elamuse. Pole vaja muretseda keeleoskuse pärast, sest laevadel teenindab teid abivalmis eesti keelt kõnelev personal. Laeval saab jalutada, häid toite nautida, muusikat kuulata ja meelelahutuskavadele kaasa elada, aga võib ka tantsida ja pidutseda kas või hommikuni! Laevadel astuvad üles esmaklassilised Eesti ja välismaa tantsu- ja lauluartistid. Laevadel on mitmeid restorane ja kauplusi, isegi saunad ja väike ilusalong.
 
Järgmine seenioride erikruiis Stockholmi leiab aset 24. septembril 2019. Reisil hoiavad tuju üleval erikülalised kruiisijuht Inda Kõiva ja ansambel Väliharf. Meeleoluka merereisi ajal on võimalik osa saada akrobaatikanumbreid ja erinevaid tantsustiile ühendavast programmist ning nautida rikkalikke maitseid laeva restoranides. Kruiisile saab tulla nii grupiga kui ka üksikreisijana!
 
Kruiisi hind ühele inimesele:
B4 aknata kajutis alates 58 €  / inimene
A4 aknaga kajutis alates 64 €  / inimene
 
Hinnad veel soodsamad gruppidele alates 10 inimesest!
 
Hind sisaldab:
- kohta neljakohalises kajutis
- ühte rikkalikku buffet õhtusööki Rootsi lauas vabalt valitud suunal
 
Lisatasu eest:
- hommikusöök Rootsi lauas 12€ / inimene
- õhtusöök Rootsi lauas 34€ / inimene
- ekskursioon
 
Kutsume huvilisi ekskursioonile Vaxholmi, mis on kohalike seas nii populaarne suvituspaik kui tuntud ka kalastusvõimaluste ja suitsuräimede poolest. Haapsalu meenutav linnake on huvitava ajalooga, sest on olnud oluline tugipunkt Stockholmi kaitsmisel. Tükike sõjaajalugu on näha otse linnasüdames asuvas sadamas, kus väiksel saarel on kindluslossi rajatud muuseum. Põikame läbi Bogesundi väärikast lossipargist ning jalutame mööda Vaxholmi kitsaid, kuid armsaid tänavaid ja imetleme kauneid puitmaju. Soovijad võivad teha mõnes kohalikus kohvikus rootslastele omase fika-pausi – nautides kohvi ja maiustades värskelt küpsetatud kaneelisaiakestega. Ekskursiooni hind on 20€. NB! Kohtade arv on piiratud.
 
Küsi personaalset pakkumist meie reisikonsultandilt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 612 9130.
Esmaspäev, 08 Juuli 2019 13:42

Makedoonia - võluv Ohrid

Reisikorraldaja Aurinko pakub suvehooajal võimalust reisida otse Balkani poolsaare südamesse – Makedooniasse.
Makedoonia on üks Euroopa väiksemaid riike, mida samal ajal asustab üks Euroopa vanimaid rahvaid. Aurino kuurordiks on üks Euroopa vanimaid linnu - kõrgetest kaljudest ümbritsetud maaliline Ohrid samanimelise järve kaldal. Unesco maailmapärandi hulka on arvatud nii miljoneid aastaid tagasi tekkinud järv kui Ohridi vanalinn. Kultuurisõber leiab siit põnevaid ajaloolisi hooneid, ostuhuviline kaubandustänavaid, romantik idüllilisi järveäärseid tänavakohvikuid ning päikesenautlejad selge ja puhta veega järve.

2019. aasta suvel toimuvad reisid Ohridi reedeti, vahemikus 31.5.–6.9. 

Hind alates reisija kohta  
Diplomat 3*-, hommikusöökidega 399 €
Sileks 4*, hommikusöökidega 519 €
Izgrev Spa & Aquapark 5*, hommiku- ja õhtusöökidega 669 €
Bellevue 4*, kõik hinnas 679 €
Park Lakeside 4*, hommikusöökidega 699 €


Hind sisaldab:Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem! Küsi täpsustatud pakkumist vastavalt oma reisisoovidele meie asiatundlikult reisikonsultandilt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 612 9130

- edasi-tagasi lennupiletit Tallinnast sihtkohta
- lennujaamatransfeere sihtkohas
- 7 ööd majutust valitud hotelli kaheses toas ühele inimesele
- toitlustust vastavalt valitud paketile
- eestikeelse reisiesindaja teenuseid sihtkohas

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- kohapealsed ekskursioonid
- toitlustus lennuki pardal
- majutus üheses toas

Vastutav reisikorraldaja Aurinko, tutvu kindlasti ka reisitingimustega!

* Hinnad on dünaamilised. Mida kiiremini esitad meile enda ostusoovi, seda suurema tõenäosusega saame pakkuda reisipaketti pakkumises väljatoodud hinnaga. Pakkumises välja toodud paketihinnad on arvestatud seisuga 3.07.2019. 

Esmaspäev, 08 Juuli 2019 13:32

Suvi 2020 esimesed reisid juba müügil

SUVI 2020

Mida varem, seda parem! Järgmise suvehooaja paketid Türgi rannaliivadele on juba müügis ning kevadiseks koolivaheajaks leiab praegu SUPER pakkumisi!
 • Eftalia Ocean 5* 
  ultra kõik hinnas toitlustusega kevadisel vaheajal al. 483 €
   
 • Sentido Turan Prince 5* 
  kõik hinnas toitlustusega kevadisel vaheajal al. 580 €
Kuni 31.08.2019: Ettemaks vaid 50 € inimese kohta.
 

Tänavu juba 69. korda peetav Neste Rally Finland on kuulsaks saanud tänu oma kiiretele kruusateedele, põnevatele hüpetele ning imelisele Kesk-Soome looduskaunile maastikule.
Neste Rally toimub Jyväskyläs 1.08-4.08.2019 ja osaleb ka meie Ott Tänak!

CWT pakub Jyväskylä rallile 4-päeva rallipasse koos Eckerö Line`i piletitega. Sõida rallile Otile pöialt hoidma!

Neste Rally 4-päeva rallipass: 80€ /  inimene

Alla 12-aastased lapsed pääsevad rallile tasuta koos rallipassi omava täiskasvanud saatjaga.

Rallipass kehtib kõigil neljal rallipäeval ja hõlmab kõiki katseid ja pääsu Paviljonki võistluskeskuse ja hoolduspargi üritustele kogu ralli ajal.

Neste Rally Finland rallipassid on müügil vaid koos Eckerö Line laevapiletitega. Rallipassid saab enne Soome sõitu kätte Eckerö Line’i piletikassast Tallinnas, A-terminalis.

Broneerimine ja müük: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 640 7710

Lisainfo:  Neste Rally 2019

Kampaaniad - KOOLILÕPETAJATELE - kingi KÕIK HINNAS reisielamused!!! Aga Sina võid ka reisima minna, vahet pole, mis klassi lõpetasid!

 
TÜRGI, Antalya  
Kleopatra Ada 4*  329 EUR 
Sunmerry 4*  347 EUR 
Grand Ring Hotel 5*  539 EUR 
Katya Beach Hotel 5*  579 EUR 
Sentido Numa Bay 5*  702 EUR 
BULGAARIA, Kuldsed Liivad ja Päikeserannik  
Tsarevets 2*  305 EUR 
Perla 3*  349 EUR 
Diamond 4*  449 EUR 
Meliá Grand Hermitage 5*  565 EUR 
Sol Nessebar Palace All Inclusive 5*  709 EUR 
KREEKA, Kreeta  
Gortyna 3*  415 EUR 
Semiramis Village 4*  449 EUR 
Eri Beach & Village 4*  489 EUR 
Triton Garden 3*  479 EUR 
Bella Beach 5*  825 EUR 
KREEKA, Rhodos  
Summer Dream 3*  379 EUR 
Venezia Resort 3*  605 EUR 
Belair Beach 4*  715 EUR 
All Senses Nautica Blue Exclusive Resort 5*  615 EUR 
Labranda Miraluna 5*  806 EUR 
KREEKA, Korfu  
Belvedere 3*  505 EUR 
Alkionis 3*  569 EUR 
Gelina Village Resort & Spa 4*  665 EUR 
Saint George Palace 4*  749 EUR 
Roda Beach Resort & Spa 5*

Tutvu Egiptuse iidse tsivilisatsiooni ja arhitektuuri imedega jõekruiisil piki Niilust ja naudi seejärel rannapuhkust Punase mere ääres Hurghadas. 2019-2020 talvehooajal on  tulekul kaks erineva programmiga Niiluse kruiisi –  Abu Simbeli templid 10.12.2019; 28.01.2020 ning kaks Egiptuse pealinna Aleksandria ja Luxor 02.11.2019, 26.12.2019; 21.03.2020.
Varase tellja hinnad kuni 31.05.2019. Broneeringu esimene sissemakse vaid 60 EUR/in.

Egiptus, Niiluse kruiisid 2019-2020. Abu Simbel, Aleksandria ja Luxor – varase tellija hinnad!

Niiluse kruiis ja Abu Simbeli templid, 7 ööd al 749 €/in

Kruiisid: 10.12.2019, 28.01.2020

Programm
1.päev
Lend: Tallinn – Hurghada. Transfeer ja majutus Hurghadas asuvas hotellis. Vaba aeg. Õhtusöök ja ööbimine hotellis.
2.päev
Hommikusöök. Bussireis Egiptuse kõige lõunapoolsemasse linna – Assuani (Hurghadast umbes 500km). Saabumine Assuani. Kruiisiaevale minek. Ekskursiooniprogramm Assuanis: Assuani linnaekskursioon (Egiptuse, Aafrika ja India vaheliste kaubateede ristmik); Assuani tammi külastamine, kust avaneb hunnitu vaade Niilusele ja Nasseri järvele; Philae tempel (Assuani tammi ehitamise ajal viidi üleujutuste ohu tõttu oma algsest asukohast teisele Niiluse saarele); Lõpetamata obelisk, mis paikneb vanas graniidikarjääris (vaarao Hatšepsuti tellitud ehitis, millest valmimisel saanuks suurim teadaolev antiiklobelisk, kaal 1197 tonni ja kõrgus 41 meetrit). Lõunasöök, õhtusöök ja ööbimine laevas.
3.päev
Hommikusöök. Varahommikune ekskursioon Abu Simbeli templitesse** (lisatasu eest – umbes 80 EURi). Abu Simbeli templid raiuti kaljust XIII sajandil enne Kristust ning pakuvad suursuguselt võimast vaatepilti. Suur tempel on püstitatud vaarao Ramses II auks ning pühendatud Egiptuse tollastele tähtsamatele jumalatele (Ra, Ptah, Amon). 33. meetri kõrgune fassaad nelja hiigelsuure troonil istuva Ramses II kujuga oli mõeldud sisenejale muljet avaldama või isegi hirmutama, sisekujundus aga avab jumala ja valitseja vahelise seose. Tagasipöördumine Assuani. Laev suundub Kom Ombo´sse, mis on kuulus II sajandil enne Kristust ehitatud Kreeka- Rooma kaksiktempli poolest (parem pool on pühendatud vee ja Niiluse kaitsejumalale krokodill- jumal Sobekile ja vasak pool Horusele – kull-jumal). Kom Ombosse saabumisel pakume ekskursiooni templisse*. Edasi suundute Edfu linna, mis asub Niiluse läänerannikul. Edfu – pakume võimalust külastada Horuse templit*, mis ehitati ajavahemikul III – I sajand enne Kristus ja oli peaaegu kaks tuhat aastat maetud liiva ja muda alla, on suurim ja kõige paremini säilinud Ptolemaiose tempel kogu Egiptuses. Hoolimata asjaolust, et tempel pole võrreldes teistega väga vana, on egiptoloogid sellest endiselt väga huvitatud, sest arhitektuur imiteerib äärmiselt täpselt vaaraode vanemaid ehitisi. Õhtusöök ja ööbimine laeval.
4.päev
Hommikusöök. Laevareis Luxorisse. Seal pakume teile ekskursiooniprogrammi*. Luxori ja Karnaki monumentaalsed templid olid kuulsad kogu muistses maailmas ning meelitasid turiste Vana-Kreeka ja Vana-Rooma ajast. Kõige külastatavam koht Egiptuses, peale Giza püramiidide,on Karnaki templite kompleks Luxoris, mida iidsed egiptlased nimetasid Ipet-Isut (kõige veatum/täiuslikum koht). Niiluse läänekaldal seisavad Memnoni Kolossid – kaks massiivset 18-meetrise kõrgusega kivist kuju, mis kujutavad vaarao Amenhotep III, ja mis seisavad Teeba Nekropolises juba peaaegu kolm ja pool aastatuhandet. Teeba mägede jalamil asub vaarao Hatshepsuti tempel. Kuulsas Kuningate orgu maeti kuningaid peaaegu 500 aastat (XVI-XI saj. enne Kristust). Matmispaigad asuvad sügaval Teeba mägedes- vaaraod lootsid, et hauarüüstajad ei varasta nendega koos maetud hindamatuid väärisesemeid. Org sai tuntuks vaarao Tutanhamoni hauale. Lõunasöök, õhtusöök ja ööbimine laeval.
5.päev
Hommikusöök. Lahkumine laevalt. Sõit bussiga Hurghadasse (umbes 230 km). Vaba aeg lõõgastumiseks. Õhtusöök ja ööbimine hotellis.
6.päev
Hommikusöök. Puhkus Punase mere ääres Hurghada kuurortis, kus on võimalus nautida meelelahutust ja tutvuda kaasaegse Egiptuse elu-oluga. Sakala keskuses ja El Dahare`s vanal turul jalutades ümbritseb teid hunnitu idamaine aroomibukett. Uue kaldapealse El Marina piirkonnast leiate restoranid, rahvarohke promenaadi ja ööklubid, kus pidu kestab koidikuni. Õhtusöök ja ööbimine hotellis.
7.päev
Hommikusöök. Puhkus Punase mere ääres Hurghada kuurortis, kus on võimalus nautida meelelahutust ja tutvuda kaasaegse Egiptuse elu-oluga. Sakala keskuses ja El Dahare`s vanal turul jalutades ümbritseb teid hunnitu idamaine aroomibukett. Uue kaldapealse El Marina piirkonnast leiate restoranid, rahvarohke promenaadi ja ööklubid, kus pidu kestab koidikuni. Õhtusöök ja ööbimine hotellis.
8.päev
Hommikusöök. Sõltuvalt lennu väljumise ajast lahkumine lennujaama. Lend: Hurghada – Tallinn.

Reisi jooksul läbitakse bussiga umbes 815 km.

Reisipakett sisaldab:

 • Lend Tallinn – Hurghada – Tallinn,
 • 5 kg käsipagasit, 15 kg äraantavat pagasit
 • Reis konditsioneeriga bussis vastavalt märgitud ajakavale
 • 4 ööd Hurghada hotellis, 3 ööd kruiisilaeval,
 • 7 hommikusööki, 3 lõunasööki ja 6 õhtusööki (varasel lahkumisel/hilisel saabumisel võidakse pakkuda hommikusöögipakki/külma õhtusööki);
 • Novatoursi eesti ja vene keelt rääkiv reisisaatja ja kohaliku vene või inglise keelse giidi teenus

Märkused:

 • * – ekskursiooniprogramm Niilus kruiisi ajal (reisijal tuleb maksta lisatasu umbes 190 EUR);
 • ** – reis Abu Simbeli templitesse (reisijal tuleb maksta lisatasu umbes 80 EUR). Ekskursiooni väljumiseks vajalik vähemalt 10 inimest);
 • Reisi ajakava, objektide külastamise järjekord, tasuliste objektide arv ja hinnad võivad muutuda. Kruiisi ajakava võib muutuda sõltuvalt ettenägematutest asjaoludest: ilmastikuoludest, navigatsioonitingimustest;
 • Täiendavad väljaminekud, mis ei kuulu hinda: Egiptuse viisa ja formaalsuste vormistamine – umbes 26 EURi (viisa tasu makstakse enne reisile minekut reisibüroos), ravikindlustus, jootraha (umbes 45 EUR), giiditeenused mõne vaatamisväärsuse külastamiseks; joogid lõuna- ja õhtusöögi ajal; söögid, mida ei ole ajakavas märgitud, kohalikud turistimaksud, muud lisakulutused, mida pole mainitud;
 • Võimalus pikendada puhkust Hurghada kuurortides enne või peale reisi, lisatasu eest.

Niiluse kruiis ja kaks Egiptuse pealinna, 7 ööd al 909 €/in

Kruiisid: 02.11.2019, 26.12.2019; 21.03.2020

Programm
1. päev
Lend: Tallinn – Hurghada. Check-in hotelli Hurghadas. Vaba aeg. Õhtusöök ja öö hotellis.
2. päev
Hommikusöök. Kairo – Egiptuse pealinn ning Aafrika ja Araabia maailma suurim linn. Lisatasu eest võimalus külastada Egiptuse rahvusmuuseumi*, kus on maailma suurim muistse Egiptuse kunstikogu. Seejärel külastatakse Gizapüramiide* – ühte seitsmest maailmaimest. Giza platoo valvur – suur sfinks* – kõige vanem teadaolev monumentaalne skulptuur, mis „valvab“ Giza püramiide ning kõrval asuvaid vaaraode püramiide, templeid ja haudu. Papüüruse muuseum. Lähis-Ida suurim turg Khan al Khal. Võimalusel näidatakse kuulsate püramiidide heli- ja valgusetendust (lisatasu u 10 EUR). Õhtusöök ja öö Kairo hotellis.
3. päev
Hommikusöök. Sõit Egiptuse muistse pealinna Aleksandriasse (umbes 200 km). Ülevaatlik ekskursioon Aleksandrias. Aleksandria tegi kuulsaks üks seitsmest maailmaimest – enam kui 100 m kõrgune Faro majakas, mille XIII – XIV saj. maavärinad kahjuks purustasid. Selle asemele ehitas sultan Kait-Bei kindluse. Kom el Shoqafa katakombide külastus* I – II saj.  Iidne matmispaik ehitati arvatavalt rikka perekonna hauakambriks, hiljem seda laiendati ja sellest sai muljetavaldav kolmetasandiline maa-alune ehitis. Rooma odeon*, mis asub peaaegu kaasaegse Aleksandria keskel. Montazahi palee ja aed*, kus elas kunagi Egiptuse kuninglik perekond. Aleksandria raamatukogu. Sõit tagasi Kairosse. Rongisõit (magamisvagunis) Assuani. Õhtusöök ja öö rongis.
4. päev
Hommikusöök. Saabumine Assuani ja check-in laevale.  Ekskursiooniprogrammi Assuanis**. Ülevaatlik ekskursioon Assuani linnas: Аssuani kaitsetamm, kust avaneb hunnitu vaade Niilusele ja Nasseri järvele; Philea tempel, mis viidi Assuani tammi ehitamise ajal oma algsest asukohast üleujutuste hirmus üle Niiluse teisele kaldale; Lõpetamata obelisk, mille ehitamise oli tellinud naisvaarao Hatšepsut – see on kõige suurem muistne tuntud obelisk. Naasemine laevale. Vaba aeg. Lõuna-, õhtusöök ja öö laeval.
5. päev
Hommikusöök. Varahommikune ekskursioon Abu Simbeli templitesse***. Abu Simbeli templid raiuti kaljust XIII sajandil enne Kristust ning pakuvad suursuguselt võimast vaatepilti. Suur tempel on püstitatud vaarao Ramses II auks ning pühendatud Egiptuse tollastele tähtsamatele jumalatele (Ra, Ptah, Amon). 33. meetri kõrgune fassaad nelja hiigelsuure troonil istuva Ramses II kujuga oli mõeldud sisenejale muljet avaldama või isegi hirmutama, sisekujundus aga avab jumala ja valitseja vahelise seose. Pöördume tagasi Assuani. Laev suundub Kom Ombo´sse, mis on kuulus II sajandil enne Kristust ehitatud Kreeka- Rooma kaksiktempli poolest (parem pool on pühendatud vee ja Niiluse kaitsejumalale krokodill- jumal Sobekile ja vasak pool Horusele, kes oli kull-jumal). Kom Ombosse saabumisel võimalus osaleda templi ekskursioonil**. Edasi suundume Edfu linna, mis asub Niiluse läänerannikul. Õhtusöök ja öö laeval.

6.päev
Hommikusöök. Edfu – võimalus külastada jumal Horose templit**. Tempel, mis on ehitatud III – I saj. e.m.a. ning mis oli peaaegu kaks aastatuhandet mattunud liiva ja muda alla, on üks kõige suuremaid ja paremini säilinud Ptolemaioste templeid Egiptuses. Kuigi tempel pole kuigi vana, huvitab see egüptolooge väga, kuna selle arhitektuur jäljendab küllaltki täpselt vaaraode varasemaid ehitisi. Laevareis Luxori poole. Lõuna-, õhtusöök ja öö laeval.
7. päev
Saabumine Luxorisse. Hommikusöök. Lahkumine laevalt. Võimalus osaleda ekskursioonil Niiluse läänekaldal**, kus asuvad Memnoni kolossid – kaks hiiglaslikku 18 m kõrgust kivikuju, mis kujutavad vaarao Amenhotep III ning mis juba peaaegu kolm ja pool tuhat aastat seisab Teeba nekropolis. Teeba mägede jalamil on osaliselt kaljudesse välja raiutud imeline naisvaarao Hatšepsuti hauatempel. Kuulsasse Kuningate orgu maeti peaaegu 500 aasta jooksul (XVI – XI saj. e.m.a.) kuulsaid valitsejaid. Hauad asuvad sügaval Teeba mägedes, vaaraod lootsid vältida nendega koos maetud hindamatute rikkuste varastamist. Oru kõige väärtuslikum leitud haud kuulub vaarao Tutanhamonile (sissepääs – võimaluse korral, lisatasu eest).

Lisatasu eest **ekskursiooniprogramm Luxoris, mis hõlmab osa muistse Teeba territooriumist. Luxori ja Karnaki monumentaalsed templid olid kuulsad kogu muistses maailmas ning on meelitanud turiste Vana-Kreeka ja Vana-Rooma aegadest. Hiiglaslikud Amenhotep III kolossid, mis on ehitatud Ramses II ajal, suursugused vaaraode skulptuurid ning kuulus 3 km pikkune sfinkside allee, mis viib Karnaki templisse, jätavad ka täna sügava mulje. Karnaki templi sammastik koosneb saja kolmekümne neljast 23 meetri kõrgusest bareljeefidega kaetud sambast, mis kujutavad õitsvaid lootoseid. Bussiga Hurghadasse (umbes 300 km). Õhtusöök ja öö hotellis.
8. päev
Hommikusöök. Sõltuvalt lennu väljumise ajast lahkumine lennujaama. Lend: Hurghada – Tallinn.
Reisil läbitakse u 1000 km bussiga.

Hind sisaldab:

 • Lend Tallinn – Hurghada – Tallinn
 • Käsipagas kuni 5 kg ja registreeritud pagas kuni 15 kg inimese kohta
 • Reis konditsioneeriga bussis vastavalt märgitud ajakavale
 • 2 ööd 3-4* hotellis Hurghadas
 • 3 ööd 5* kruiisilaeval
 • 1 öö rongis Kairost Assuani kahe voodiga magamisvagunis
 • 1 öö 3-4 hotellis Kairos
 • Söögid: 7 hommikusööki, 3 lõunat, 7 õhtusööki,
 • Novatoursi giidi teenused, kohaliku giidi teenused

Reisi jooksul läbitakse umbes 1000 km bussiga.

Märkused:

 • * – tasulised objektid Kairo and Aleksandria ekskursioonil; reisija tasub ise umbes 60 USD,
 • ** – lisatasu eest ekskursiooni programm kruiisil Niilusel; reisija tasub ise umbes 190 USD,
 • *** – lisatasu eest reis Abu Simbeli templisse umbes 85 EUR
 • Reisi ajakava, objektide külastamise järjekord, tasuliste objektide arv ja hinnad võivad muutuda. Kruiisi ajakava võib muutuda sõltuvalt ettenägematutest asjaoludest ja jõel ilmast põhjustatud navigatsioonitingimustest sõltuvalt;

Lisakulud ei ole hinna sees:
– Egiptuse viisa ja formaalsuste eest hoolitsemine – umbes 26.50 EURi (viisa tasu makstakse enne reisile minekut reisibüroos),
– Ravikulude kindlustus, jootraha (umbes 30 USD), giiditeenused mõnes kohas ja objektil, mida külastatakse, joogid lõuna- ja õhtusöögi ajal, söögid, mida ei ole ajakavas märgitud,
– Kohalikud turistimaksud, muud kulud, mida pole mainitud;
– Rongis sõidavad reisijad 2 voodiga magamisvagunis. Väike valamu ja pistik on saadaval igas kupees. Vagunis on 2 tualetti, Õhtu- ja hommikusöök tuuakse kupeesse.
Võimalus pikendada puhkust Hurghada kuurortides enne ja peale ringreisi, lisatasu eest.

PANE TÄHELE!
Enne reisi tellimist tutvu kindlasti  ka Välisministeeriumi reisi- ja konsulaarinfoga, samuti ka Terviseameti tervisesoovitustega. Vastavad lingid leiate siit

Tellimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 640 7710

Tellimisreeglid:
Reisipaketi lõplik hind sõltub reisi ajast, toakategooriast ja toitlustustüübist.
Ettemaks 20% tuleb tasuda 1 tööpäeva jooksul peale broneeringu kinnitamist (kaasa arvatud laps alates 2. eluaastast).
30 kalendripäeva enne reisi peab olema tasutud 100% reisi maksumusest.
Kehtivad reisikorraldaja Novatours reisitingimused.
Kohti on piiratud arvul.
Reisikorraldaja: Novatours OÜ.

Pühapäev, 14 Aprill 2019 16:30

Türgi hotellide spikker

Türgis on meeletult palju hotelle, mille vahel on raske valikut teha: milline hotell sobib just Teie perele. Eilse Facebooki küsitluse alusel koostasime Türgi hotellide edetabeli, mis on meie klientide lemmikud. Need hotellid on Teie ees!
Türgi reisid toimuvad perioodil 07.04.-24.10.2019

 

AKKA ALINDA 5*
Hubane rohelusega ümbritsetud hotell mere ääres. Hotelli teriitoorium on üsna kompaktne.
TUTVU HOTELLIGA
LONG BEACH RESORT HOTEL SPA DELUXE 5*
Kaasaaegsete numbritubadega hotell. Hotelli eripäraks on hiigelsuur veepark, mis asub otse rannas!
TUTVU HOTELLIGA
MIRACLE RESORT HOTEL 5*
Avarate numbritubade ja hea teenindusega stiilne hotell. Palju kiidusõnu on pälvinud spaakeskus, samuti mitmekesine toiduvalik. 
TUTVU HOTELLIGA
AKKA ANTEDON 5* 
Suure rohelise territooriumi ning ühe suurima miniklubiga hotell. Hea teenindus ja toitlustus.
TUTVU HOTELLIGA 
KAMELYA SELIN HOTEL 5*
Kolm hotelli asuvad ühel suurel territooriumil. Hotelli juures on
140 m lai liivarand.
TUTVU HOTELLIGA
RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5* 
Rixos on üks populaarseim hotell perepuhkuseks. Veepark, basseinid, põnevad animatsiooniprogrammid. Väga hea toitlustus.
TUTVU HOTELLIGA
 
Lehekülg 1 / 48