Pühapäev, 04 Märts 2018 10:45

Odessa – Musta mere pärl

Kirjutas
Odessa – Musta mere pärl Wris Reisibüroo

Odessa asub Ukrainas Musta mere ääres ja on sealkandi tuntuim kuurort. See rikkaliku ajalooga linn on tänapäevaks kujunenud uhkeks sadamalinnaks, kust ei puudu korralikud rannad ja meelelahutus igale maitsele. Odessa ajalooline vanalinn pakub silmarõõmu, rannad aga laiuvad mitmekümnel kilomeetril. Kultuurihuvilistele pakub kindlasti huvi kuulus Odessa Ooperi- ja balletiteater. Linnas on palju tegevusi lastele: loomaaed, veepark, delfinaarium, lõbustuspark, põnevad muuseumid ja palju muud. Ukrainasse reisimine on EU kodanikele viisavaba. Ja mis eriti tore - kuigi kohapeal leidub palju luksulikku, sobib linn suurepäraselt just ka rahakotisõbralikuks suvepuhkuseks.
Millal minna? Suvine Odessa on muidugi meeleolukas ja päikseline, kuid arvestama peab, et hinnad on keskmisest kõrgemad. Kõige soodsam aeg reisimiseks on aprill-mai või siis septembri lõpp ja oktoober. Kevadel reisimise plussiks on muidugi palju päikest sellal, kui meil veel külm; sügise suurimaks plussiks aga see, et merevesi on veel möödunud suvest soe :) Kuid loomulikult küsi julgelt pakkumist ka endale kõige sobivamaks perioodiks. 

Hind al. 349 €

  • Müügiperiood 22.02.18 - 31.10.18
  •  
  • Reisi kestvus 7 päeva
  •  
  • Reisivahemik 25.03.-26.10.2018

Nostalgiline puhkusereis Odessasse Ukrainas

 

Hotell 

Hind alates reisija kohta

Bossfor design hotel 3* 

379 €

Arcadia 3*

349 €

Lermontovskiy 3*

369 €

Ayvazovsky Odessa 3*

389 €

Palais Royal 4*

389 €

Stella Residence 5*

429 €


Sõltuvalt reisi kuupäevast, suurüritustest sihtkohas ja vabade kohtade olemasolust võib hind erineda ülaltoodust. Tegemist on näidishindadega, meie hotellivalik on tegelikult palju suurem. Küsi täpsustatud pakkumist meie reisikonsultandilt! Pakume ka lühemat linnareisi varianti.

Hind sisaldab:
- edasi-tagasi lennupiletit Odessasse algusega Tallinnast, olenevalt saadavusest kas otselend (Nordica lennud vahemikus 12.05.-13.10.18) või vahemaandumisega Riias (airBalticu lennud 25.03.-26.10.18)
- lennujaamamakse seisuga 22.02.2018
- majutust 7 ööks kaheses toas eeldusel, et koos reisib 2 inimest
- toitlustust vastavalt hotellile
- äraantavat pagasit lennul kuni 23kg reisija kohta

Lisatasu eest:
- ühese toa lisamaks
- autorent 
- lisaööd sihtkohas ja mujal 
- ekskursioonid 
- reisikindlustus

Järelmaks
- pakume soodsatel tingimustel järelmaksu. Vaata täpsemalt!
 

Küsi pakkumist vastavalt oma soovidele juba täna telefonil 6 129 130 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


* Tegemist on individuaalreisiga ning hinnad eeldavad vabade lennupiletite ja hotellikohtade olemasolu, reisipaketi hind kinnitatakse igale kliendile vastavalt tema poolt esitatud tellimusele. Reisi lõplik hind võib osutuda antud näidishinnast soodsamaks või kallimaks.

 

Reisiinfo

Loetud 3307 korda
Kategoorias Reiside pakkumised

Jäta kommentaar