Pühapäev, 24 September 2017 13:27

Wrisi kinkekaart

Kirjutas
Hinda seda artiklit
(0 hinnangut)
Wrisi kinkekaart Wris Reisibüroo

Kingitus toob rõõmu ning valmistab üllatust igale inimesele. Tihtipeale on raske leida just seda õiget rõõmuallikat. Sellepärast on mõnikord hea jätta kingi saajale vabad käed ning anda talle võimalus ise omale parim kingitus valida. Wrisi kinkekaart on suurepärane võimalus ettevõtetele oma töötajate premeerimiseks või heade äripartnerite üllatamiseks. Kinkekaartide kupongid on väärtuses: 20 eur, 50 eur, 100 eur ja 500 eur.
Samuti on hea kinkekaarti kasutada oma turunduskampaaniates, sest kinkekaardina saadud preemia on paindlik ja klient saab selle ise meelepäraseks kingiks kujundada. Kinkekaarti ostes on võimalik valida kahe erineva kujundusega soliidsete kaante vahel.

Miks eelistada kinkekaarti?

  • Saad valida omale sobiva summa. Kui soovid kallimat kingitust teha, siis võid valida mitu 500 eurose väärtusega kupongi.
  • Kinkekaart kehtib 1 aasta alates selle väljastamisest.
  • Kinkekaart ei ole nimeline ja seda võib edasi kinkida. Kaotatud, rikutud või kasutatud kinkekaarte ei asendata.
  • Reisiteenuse valimine ja broneerimine on võimalik kõigis Wrisi büroodes Tallinnas, Pärnus, Jõhvis ja Kuressaares.

Kinkekaardi kasutamise tingimused siit>
Kinkekaardi tellimiseks võta palun ühendust Wrisi reisikonsultandiga 6 129 130 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Reisiinfo

Loetud 5994 korda Viimati muudetud Pühapäev, 24 September 2017 13:30

Jäta kommentaar